Transporto priemonių kategorijos

 • AM kategorija Mopedai ir lengvieji keturračiai. Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti – 15 metų.
 • A1 kategorija Motociklai, kurių variklio darbinis tūris didesnis kaip 50 cm3, bet ne didesnis kaip 125 cm3, galia neviršija 11 kW, o galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,1 kW/kg, taip pat triračiai, kurių galia ne didesnė kaip 15 kW. Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti – 16 metų.
 • A2 kategorija Motociklai, kurių galia ne didesnė kaip 35 kW, galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,2 kW/kg ir kurie nėra kilę iš daugiau kaip du kartus galingesnės transporto priemonės. Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti – 18 metų.
 • A kategorija Triračiai, kurių galia didesnė kaip 15 kW, ir motociklai. Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti – 20 metų, išskyrus teisę vairuoti triračius. Norint įgyti teisę vairuoti A kategorijos motociklus, reikia turėti dvejų metų A2 kategorijos transporto priemonių vairavimo stažą. Reikalavimas turėti dvejų metų A2 kategorijos transporto priemonių vairavimo stažą netaikomas 24 metų sulaukusiems asmenims. Teisė vairuoti triračius, kurių galia didesnė kaip 15 kW, suteikiama nuo 21 metų.
 • B kategorija Automobiliai, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3 500 kg ir kurie skirti ir suprojektuoti vežti ne daugiau kaip aštuonis keleivius, neįskaitant vairuotojo; šie automobiliai gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg; šie automobiliai taip pat gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 750 kg, tačiau šio junginio didžiausioji leidžiamoji masė turi būti ne didesnė kaip 4 250 kg; automobilio ir priekabos, kurios didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 750 kg, junginį, kurio didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 3 500 kg, leidžiama vairuoti tik išlaikius įgūdžių ir elgsenos patikrinimo egzaminą valstybės įmonėje „Regitra“. Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti – 18 metų.

Informacija

 

Asmuo atsakingas už pirminį vairuotojų mokymą,

mokyklos vadovas Alvydas Dailydė.
Mob.: 8 685 50863,
Tel.: 8 313 52895 tik d.d. nuo 15.00h

Mokymo bazė

Teorinio mokymo klasė su vaizdo aparatūra ir mokymo programa

 • Visų tipų veikiantys šviesoforų modeliai
 • Reguliuotojo signalų schemos
 • Magnetinė lenta
 • Geležinkelio pervažų maketai
 • Sankryžų maketai
 • Specialiai įrengta atitinkanti reikalavimus privati vairavimo mokymo aikštelė.

Vairuoti mokome motociklais SACH SZX, HONDA CB-600. Automobiliais TOYOTA AURIS, KIA CEED ir PEUGEOT 308 .

 Vidaus tvarkos taisyklės

LTSA kontaktai

Lietuvos transporto saugos administracija
Švitrigailos g. 42, LT-03209 Vilnius
Telefonas 8-5 278 5601